About Us

Biz Kimiz ?

 

     Robiz, elektronik ve robotik tutkunlarının hayallerini gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duydukları her şeyi sunan bir alışveriş platformudur. Geniş ürün yelpazemiz, profesyonellerden amatörlere kadar her seviyeden kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. İnternette uzun yıllardır faaliyet gösteren bir şirketiz.

 

     Günümüzde elektronik, yazılım, robotik ve yapay zeka gibi teknolojiler öne çıkmaktadır. Bu heyecan verici alanlarda ihtiyaç duyduğunuz teknolojilerin öğrenilmesi, çeşitli uygulamalarının hayata geçirilmesi ve yaygınlaştırılması, yüksek teknolojik üretim yapılması gerekmektedir. Robiz olarak, bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.Her bir ürün, elektronik ve robotik projelerinizi başarıyla gerçekleştirmeniz için özenle seçilmiş ve size sunulmuştur.

 
Geniş Ürün Yelpazesi:

     Her seviyeden kullanıcının ihtiyaçlarına hitap eden geniş bir ürün yelpazesiyle, elektronik projelerinden robotik uygulamalara kadar birçok alanda kullanılabilen ekipmanlara sahiptir. Arduino ve discovery nucleo gibi geliştirme platformlarından, sensörler, lcdler, motorlar, dc çeviriciler entegreler, haberleşme, pcb ve test ürünlerine kadar, ihtiyacınız olan her şey bulunmaktadır.

 

Eğitim ve Destek :

     Çocukların ve gençlerin teknoloji ve bilimle tanışmasına olanak tanımak adına, eğitici robotlar, gelişmiş setleri, programlayıcılar, sensörler gibi ürünlerle genç zekaları destekler. Bu harika bir maceranın başlangıcı ve henüz gerçek olmayan dünyaya büyüleyici bir yolculuktur. Bu yolculukta yıllar içinde kendinizi geliştirerek uzmanlaşırsınız. Size destek olarak geleceğin mühendislerinin ve bilim insanlarının yetişmesine katkıda bulunmak bizi çok mutlu ediyor.

 

Güvenilir ve Hızlı Teslimat:

     Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Robiz, siparişlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde size ulaştırır. Ayrıca, depomuzdaki geniş stok sayesinde, istediğiniz ürünler aynı gün aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Uzun süre beklemeden sipariş ettiğiniz ürünler ortalama 1-3 gün içerisinde size ulaşır.


     Robiz,  elektronik ve robotik hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi size sunmaktadır. Hemen Robiz'i ziyaret edin ve keşfetmeye başlayın!