NRF24L01 Adaptör Kart
  NRF24L01 Adaptör Kart NRF24L01+PA+LNA 8 Pin Dönüştürücü Devre 12V Robot Araba Drone Kablosuz Haberleşme Alıcı Verici        NRF24L01 ve NRF24L01+PA+LNA kart..
27,00TL
NRF24L01+PA+LNA 2.4GHz RF Modül
  NRF24L01+PA+LNA RF Alıcı Verici Modül 1000 metre 2.4GHz Kablosuz Haberleşme Transceiver       Bu kablosuz telsiz modülü kolay ve uygun fiyatlı bir ürün olup, düş..
157,50TL
SMD NRF24L01+PA+LNA
  Smd NRF24L01+PA+LNA RF Alıcı Verici Modül 1000 metre 2.4GHz Kablosuz Haberleşme Transceiver        NRF24L01 modülü + Güç amplifikatörü ve seramik anten ile ..