17HS6401S-PG5.18-1 Redüktörlü Nema 17 Step Motor 70N.cm
D Tip Mil 2 Faz 1.7A 1.8 Derece 200 Adım 3D Yazıcı Printer CNC Robotik Lazer Kazıma Plazma Otomasyon Tekstil
Nema17 460mm 2 faz redüktörlü step motordur. 4 Tel ile ürün bağlantısı yapılır. 3D yazıcı, cnc, otomasyon, robotik ve benzeri sistemlerde kullanılır. 1.8 derece 200 adım açısı bulunmaktadır. Hassas mesafe katedilmesi gereken uygulamalar için çok uygundur.
Özellikler:
- 2 Faz
- Çalışma voltajı: 3V
- Akım: 1.7A Maksimum
- Tork: 70N.cm
- Direnç: 1.5 Ohm
- Adım açısı: 1,8 Derece
- Adım sayısı: 200
- Kablo: 4 Tel
- Faz endüktans: 2.8mH
- D tip mil
- Mil çapı: 8mm
- Dişli bölüm çapı: 36mm
- Mil uzunluğu: 20mm
- Boyutlar: 42mm x 42mm x 60mm