Nema 23 57HS8230 Step Motor 6mm Mil
57HS8230 Nema 23 Step Motor 2.2Nm
3.6V 3A 6mm Mil 2 Faz 1.8 Derece 200 Adıım 3D Yazıcı Printer CNC Robotik Lazer Kazıma Plazma Otomasyon Tekstil
     2.2Nm 3A nema23 step motor. 1.8 derece 200 adım hassasiyetindedir. Hassas yol ilerleme uygulamaları için uygundur. 3D yazıcı, cnc, otomasyon vb uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Özellikler:
  •     2 Faz
  •     Voltaj: 3.6V
  •     Akımı: 3A
  •     Tork: 2.2Nm
  •     Adım açısı: 1.8 Derece
  •     Adım sayısı: 200
  •     Faz direnci:  1.2ohm
  •     İndüktans: 4mH
  •     4lü bağlantı kablosu
  •     Kablo boyu:  50cm
  •     Mil çapı:  6mm
  •     Mil uzunluğu:  19mm
  •     Boyutlar:  57mm x 57mm x 82mm
  •     Ağırlık:  1130gr
Paket İçeriği :
  •     1 Adet 57HS8230 Nema 23 Step Motor 6mm Mil
  •     1 Adet bağlantı kablosu
Doğrulama Kodu
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: 57HS8230 Step Motor 2.2Nm 6.35mm
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 2.308,50TL
  • KDV Dahil : 2.770,20TL
Etiketler: 57HS8230, Nema 23, Step, Motor, 2.2Nm, 3.6V, 3A, 6mm Mil, 2 Faz, 1.8 Derece, 200 Adıım, 3D Yazıcı, Printer, CNC, Robotik, Lazer, Kazıma, Plazma, Otomasyon, Tekstil