CW1D-10A-T AC 250V 10A C14 Erkek Soket EMI Filtreli
AC 220V C14 erkek tip power giriş soketi. Sokete Emi hat filtresi eklenmiştir. 220V 10A güç kapasitesi bulunur. EMI RFI EMC sorunlarını çözmek için kullanılır. AC besleme hattında gürültü olan her türlü elektronik devrenin zarar görmesini engellemeye yarar. Otomotiv, medikal, endüstriyel, test laboratuar sistemleri vb pek çok alanda yaygın olarak kullanılır.
Özellikler:
- Çalışma voltajı: AC 110 / 250V
- Çalışma akımı: 10A
- Frekans: 50/60Hz
- Soket yapısı: C14 IEC-320
- Soket tipi: Erkek
- Düşük profilli devre tasarımı
- Tek başına kullanılabilir. Harici özel bir parça gerektirmez.
- Malzeme: Metal / Plastik
- Çalışma sıcaklığı: -20C / +85C
- Renk: Gri / Siyah
- 2 Adet 4mm montaj deliği
- Boyutlar: 23mm x 50mm x 56mm
- Ağırlık: 40gr
Filtre malzemeleri:
- Cx: 0,1uF
- L: 0.3mH x2
- Cy: 3300pF x2
Paket İçeriği
- 1 Adet CW1D-10A-T 250V 10A C14 Soket EMI Filtreli