ESP32-48S035 3.5 TFT Modül
ESP32-48S035 3.5 inch Kapasitif Dokunmatik Tft Lcd Modül
     Bu lcd kartı ESP32-WROOM-32 modülü tarafından kontrol edilmektedir. Çift çekirdekli wifi bluetooth destekli işlemcidir. Hızı 240MHz'ye ulaşabilir ve 520KB SRAM, 448KB ROM'a sahiptir. Flash boyutu 4MB'dır. Wifi üzerinden kontrol,algılama, izleme, loglama vb işlemlerinin yapılmasında kullanılabilir. Aynı zamanda bulunduğu noktada görsel ve sesli takip yapabilmenizi sağlar. Bu modül, Arduino IDE, ESP IDE, Micropython, Scratch ve Mixly yazılımları ile programlanabilmektedir.
     320x480 piksel 3.5 inch kapasitif dokunmatikli lcdyi sürer. Lcd ışığını ayarlayabilirsiniz. Kart üzerindeki diğer devreleri kontrol eder. Ön yüzeyde bir adet rgb led ve ışık algılayıcı ldr sensör bulunmaktadır. Usb, uart, Io, I2c haberleşme destekleri bulunmaktadır. Sd kart ile hafıza artırılabilir. Çeşitli sıcaklık sensörleri okunabilir. IO portu ile çeşitli cihazları kontrol edebilir. 2w gücünde ses çıkışı yapabilir.
Özellikler:
  • Entegre: ESP32-WROOM-32
  • Çalışma voltajı Usb Dc 5V
  • Çalışma akımı: 200mA
  • Lcd boyutu: 3.5inch
  • Ekran çözülürlüğü: 320x480 piksel
  • Açı:60 Dereceden az
  • Kapasitif dokunmatik.
  • Demo program yüklüdür
  • Ön yüzeyde rgb led
  • Işık algılama için ön yüzde ldr sensör
  • Usb ( ch340 ) haberleşme desteği
  • Uart haberleşme desteği
  • Micro Sd hafıza kart soketi
  • 2W ses çıkışı 2 pin
  • IO soketi
  • IIC Sensör bağlantı sensörü
  • 4 Adet montaj deliği
  • Boyutlar: 55mm x 102mm
  • Ağırlık:  60gr
Usb driver: Google üzerinden CH341SER.EXE dosyası indirilip kurulum yapılmalıdır.
wch-ic.com/products/CH340.html
Yazılım desteği:    pan.jczn1688.com/1/ESP32%20module
Paket İçeriği:
  •     1 Adet ESP32-48S035 3.5 TFT Modül
  •     1 Adet USB kablo
  •     1 Adet 4 pin kablo
Doğrulama Kodu
ESP32-48S035 3.5 TFT Modül
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: ESP32-48S035 3.5 TFT Modül Kapasitif
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 1.800,00TL
  • KDV Dahil : 2.160,00TL
Etiketler: ESP32-48S035, 3.5 inch, Kapasitif Dokunmatik, Tft, Lcd Modül, 320x480 Pixel, Rgb Led, Ldr, Usb, Uart, IO, Sensör, Sıcaklık, Speaker, Sd Kart, Akıllı Ekran, Ev, Otomasyon, Makine, Kontrol, Iot