USB-A 5V 3A Modül F35J5V3A
12V / 24V to USB-A 5V 3A Modül F35J5V3A
     Usb-A dişi soket çıkışlı dc çevirici güç kaynağı modülüdür. DC 35V a kadar besleme voltajı ile kullanılabilir. 5V 3A usb çıkışı bulunmaktadır. 30cm usb kablo uzatma boyu bulunur. Su geçirmez kutuya sahiptir. Kenarlarındaki kulakçıklar ile uygun yüzeye montajlanabilir. Standart hızda şarj yapabilir. Araba, karavan, tekne ve benzeri araçlarda yaygın olarak kullanılır.
Özellikler:
  • USB 5V 3A Modül F35J5V3A
  • Besleme voltajı: DC 12V / 24V  ( DC 8V / 35V )
  • Çıkış: Dc 5V usb-a usb çıkış
  • Çıkış akımı: 3A Maksimum
  • Güç:  15W Maksimum
  • Verim:  %90
  • Su geçirmez IP68 koruma
  • Ters bağlantı koruması var
  • Aşırı akım koruması
  • Yüksek sıcaklık koruması
  • Kısa devre koruması
  • Çalışma sıcaklığı:  -10C / 65C
  • Siyah plastik kutu
  • Montaj kulakları
  • Boyutlar:  27mm x 46mm x 14mm
  • Usb kablo uzunluğu:  30cm
  • Elektrik bağlantı kablo uzunluğu:  13cm
  • Ağırlık:    44gr
Paket içeriği:
  •      1 Adet USB-A 5V 3A Modül F35J5V3A
Doğrulama Kodu
USB-A 5V 3A Modül F35J5V3A
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: F35J5V3A USB-A 5V 3A Modül
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 337,50TL
  • KDV Dahil : 405,00TL
Etiketler: 12V / 24V, USB-A, 5V, 3A, F35J5V3A, 30cm Type A Usb Kablolu, Su Geçirmez, Şarj, Telefon, Araba, Karavan, Tekne, Tablet, Voltaj Düşürücü, Güç Kaynağı