Arduino Joystick Shield 2 Eksen XY Joystick nRF24L01 Nokia5110 Bluetooth PS2 IIC 3.3V 5V 6 Buton Playstation Bu shield arduino uno, leonardo ve mega ..
103,50TL
NRF24L01 Adaptör Kart NRF24L01+PA+LNA 8 Pin Dönüştürücü Devre 12V Robot Araba Drone Kablosuz Haberleşme Alıcı Verici NRF24L01 ve NRF24L01+PA+LNA kart..
27,00TL
NRF24L01 2.4GHz Wireless RF Modül Kablosuz Haberleşme Alıcı/Verici Transceiver Modül Pcb Anten NRF24L01 çipi kullanılmış, kablosuz 2.4 GHz..
Mini SMD NRF24L01 2.4GHz RF Haberleşme Modülü Kablosuz Haberleşme Tranceiver 2Mbit/s SPI 250 Metre Fare Klavye Kablosuz Kulaklık Uzaktan Kumanda ..
NRF24L01+PA+LNA RF Alıcı Verici Modül 1000 metre 2.4GHz Kablosuz Haberleşme Transceiver Bu kablosuz telsiz modülü kolay ve uygun fiyatlı bir ürün olup, düş..
Smd NRF24L01+PA+LNA RF Alıcı Verici Modül 1000 metre 2.4GHz Kablosuz Haberleşme Transceiver NRF24L01 modülü + Güç amplifikatörü ve seramik anten ile ..
STM32F407VET6 Devebox Geliştirme Kartı Nrf24l01 MicroSd Miniusb 168 MHz Cpu Arm Cortex-M4 DSP FPU, 512 Kb Flash Board versiyon V2.3 STM32F407VET6..