NRF24L01 2.4GHz Transceiver Modül
NRF24L01 2.4GHz Wireless RF Modül
Kablosuz Haberleşme Alıcı/Verici Transceiver Modül Pcb Anten
     NRF24L01 çipi kullanılmış, kablosuz 2.4 GHz'lik RF haberleşme modülüdür. 2 adet modül ile yüksek hızda kablosuz haberleşme yapabilirsiniz. 100metreye kadar haberleşme yapabilir. 3.3V besleme ile çalışabilir. Yüksek votlajda ürün bozulacaktır. I/O pinleri 5V toleransa sahiptir, bu sayede Arduino gibi mikrodenetleyici kartlar ile bağlantılarında herhangi bir lojik dönüştürücüye gerek kalmadan direkt olarak bağlanabilmektedir.
Özellikler:
  •      Çalışma frekansı: 2.4Ghz.
  •      Haberleşme hızı: 250Kbps -2 Mbps ( Yazılım ile ayarlanabilir )
  •      Haberleşme türü:  SPI
  •      Çalışma voltajı : 1.9-3.6V
  •      Hbaerleşme Mesafesi 100metre
  •      PCB anteni sayesinde harici anten gerekmeden haberleşebilir.
  •      Verici Sinyal Gücü: +7 dB
  •      Alıcı Hassasiyeti: 90dB
  •      Haberleşme mesafesi: 250m (Açık Alanda)
  •      Renk:  Siyah
  •      2x4 pin erkek header bağlantı soketi  2.54mm pin mesafesi
  •      Boyutlar: 15mm x 29mm
  •      Ağırlık:  2gr
Modül Pin Açıklamaları:
  • Gnd : Toprak. Mikrodenetleyici ile aynı toprak hattına bağlanır
  • VCC : 1.9v ile 3.6V arasındadır. Mikrodenetleyici kart üzerindeki 3.3V çıkışına bağlanmalıdır. Eğer mikrodenetleyici 5V çıkışı varsa nRF24L01 adaptör kullanılmalıdır yada voltaj düşürücü modül/devre kullanılmalıdır
  • CE : Modül aktif. RX yada TX Modu
  • CSN : SPI seçimi
  • SCK : SPI saat
  • MOSI : SPI Slave Data girişi
  • MISO : SPI Slave Data Çıkışı (Genel olarak kullanılmaz)
Arduino bağlantı pinleri.
  •     Vcc-3.3V
  •     Gnd - Gnd
  •     CSN - 7
  •     CE - 8
  •     MOSI - 11
  •     SCK - 13
  •     MISO - 12
Paket içeriği :
  •      1 Adet NRF24L01 Kablosuz Haberleşme Modülü
Doğrulama Kodu
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: NRF24L01 Modül
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 63,00TL
  • KDV Dahil : 75,60TL
Etiketler: NRF24L01, 2.4GHz, Alıcı/Verici, Transceiver, Kablosuz Haberleşme, RF, Wireless, Arduino, SPI, 100metre, Pcb Anten