SMD NRF24L01+PA+LNA
Smd NRF24L01+PA+LNA RF Alıcı Verici Modül
1000 metre 2.4GHz Kablosuz Haberleşme Transceiver
    Ürün Özellikleri:
  •         Frekans: 2.4 GHz ~ 2.5 GHz
  •         Çalışma Voltajı: 3V ~ 3.6V
  •         Çıkış gücü: Maksimum: 20dBm
  •         Data Hızı: 250 kbps, 1 Mbps, 2 Mbps
  •         Maksimum 6 kanal haberleşme desteği
  •         Max Akım: 115mA
  •         Power down:400nA
  •         Bekleme modunda: 32uA
  •         Multi Frekans: 125 Frekans
  •         6 kanalın veri alımına kadar desteklemektedir.
  •         Seramik anten
  •         10 pin smd ve dip 1.27mm bağlantı soketi
  •         Boyutlar: 27mm x 13mm
Paket İçeriği:
  •     1 Adet SMD NRF24L01+PA+LNA RF Alıcı Verici Modül
Doğrulama Kodu
SMD NRF24L01+PA+LNA
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: SMD NRF24L01+PA+LNA
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 337,50TL
  • KDV Dahil : 405,00TL
Etiketler: Smd, NRF24L01+PA+LNA, RF, Alıcı, Verici, Modül, 1000 metre, 2.4GHz, Kablosuz, Haberleşme, Transceiver