24V 620Rpm JGA25-370 Redüktörlü DC Motor
Metal Dişli Yüksek Tork Kuvvet 25mm Robot Oyuncak RC Araba Medikal Otomasyon
Redüktörlü 620rpm 24V dc motor. Her 2 yöne dönebilir. Ürün üzerinde yüksek tork ve düşük hız oluşması için dişli redüktör kısmı vardır. DC 24V besleme ile 1 dakikada 620 tam tur döner. Kuvvet gerektiren mekanik haraket ihtiyacı olan uygulamalarda kullanılır. Düşük gürültü seviyesine sahiptir.
Özellikler:
- Model: JGA25-370
- Voltaj: DC 24V ( DC 12V / 30V )
- Metal dişli
- Akım: 150mA
- Hız: 620Rpm ( 1 dakikada 620 tur Yük altında dönüş yavaşlar )
- Tork: 0.22kg.cm
- Rotasyon: Sağ / Sol
- Malzeme: Metal
- Renk: Gümüş
- D Tip Mil
- Mil uzunluk: 12.5mm
- Mil çapı: 4mm
- Uzunluk: 60mm ( 30mm Motor + 17mm Redüktör + 12.5mm )
- Motor çapı: 25mm
- Ağırlık: 85gr
Paket içeriği:
- 1 Adet 24V 620Rpm JGA25-370 Redüktörlü DC Motor