LJ12A3-4-Z/BY PNP NO 4mm Metal Algılayıcı
LJ12A3-4-Z/BY Endüktif 4mm Metal Algılayıcı Sensör PNP NO
Temassız Proximity 3 Telli DC 6V-36V Otomasyon Endüstriyel Kontrol
     4mm mesafeden temassız olarak metal cisimleri algılamak için kullanılabilecek endüstriyel tipte sensördür. DC 6-36V gerilim ile çalışır. Metal yüzey yakınına geldiğinde çıkış sinyal ucundan değişim takip edilebilmektedir. İlan resimlerinin bazılarında gösterildiği gibi çeşitli voltajlar için gerilim bölücü kullanılarak çıkış sinyali uygun seviyeye indirilir. Ve bu sinyal dijital olarak izlenebilir.
Özellikler:
  • LJ12A3-4-Z/BY
  • Tip:  İndüktif
  • Çıkış: PNP NO (Normally Open)
  • Sensör çapı: 12mm
  • Algılama mesafesi:  4mm  ±10%
  • Çalışma voltajı:  DC 6-36V
  • Çalışma akımı:  300mA
  • Tepki frekansı: 150Hz
  • Malzeme:  Plastik, Metal
  • Silindir tip sensör başı
  • Kablo: DC 3 Tel ( Siyah, Kahve, Mavi),
  • Çalışma sıcaklığı:  -25C  /  +60C
  • Kablo uzunluğu:   100cm
  • Boyutlar:  57mm x 12mm
  • Ağırlık:  45gr
Kablo bağlantıları:
  •         Kahverengi: Besleme +   DC 6V-36V
  •         Mavi: GND
  •         Siyah: Data Çıkışı
Paket içeriği:
  •  1 Adet  LJ12A3-4-Z/BY Endüktif Mesafe Sensörü
Doğrulama Kodu
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: LJ12A3-4-Z/BY
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 148,50TL
  • KDV Dahil : 178,20TL
Etiketler: LJ12A3-4-Z/BY, Endüktif, 4mm, Metal, Algılayıcı, Sensör, PNP, NO, Temassız, Proximity, 3 Telli, DC 6V-36V, Otomasyon, Endüstriyel Kontrol