LJ18A3-8-Z/BX Endüktif Mesafe Sensörü
LJ18A3-8-Z/BX Endüktif Mesafe Sensörü NPN NO
8mm Metal Algılayıcı Temassız Proximity 3 Telli DC 6V-36V Otomasyon Endüstriyel Kontrol
     8mm mesafeden temassız olarak metal cisimleri algılamak için kullanılabilecek endüstriyel tipte sensördür. DC 6-36V gerilim ile çalışır. Metal yüzey yakınına geldiğinde çıkış sinyal ucundan değişim takip edilebilmektedir.
Özellikler:
  • LJ18A3-8-Z/BX
  • Tip:  Endüktif sensör
  • Algılanan obje: Metal
  • Çıkış: NPN NO (Normally Open)
  • Sensör çapı: 18mm
  • Algılama mesafesi:  8mm
  • Çalışma voltajı:  DC 6-36V
  • Çalışma akımı:  300mA
  • Çalışma sıcaklığı:  -25C  /  +60C
  • Boyutlar:   65mm x 28mm