NRF24L01+PA+LNA RF Alıcı Verici Modül
1000 metre 2.4GHz Kablosuz Haberleşme Transceiver
Ürün Özellikleri:
- Frekans: 2.4 GHz ~ 2.5 GHz
- Çalışma Voltajı: 3V ~ 3.6V
- Çıkış gücü: Maksimum: 20dBm
- Data Hızı: 250 kbps, 1 Mbps, 2 Mbps
- Maksimum 6 kanal haberleşme desteği
- Max Akım: 115mA
- Power down:400nA
- Bekleme modunda: 32uA
- Multi Frekans: 125 Frekans
- 6 kanalın veri alımına kadar desteklemektedir.
- SMA anten
- 8 pin dip 2.54mm bağlantı soketi
- Anten: 108mm ( 180 derece durumunda )
- Boyutlar: 41mm x 15xx