NRF24L01 SMD Mini Modül
Mini SMD NRF24L01 2.4GHz RF Haberleşme Modülü
Kablosuz Haberleşme Tranceiver 2Mbit/s SPI 250 Metre Fare Klavye Kablosuz Kulaklık Uzaktan Kumanda
     NRF24L01 çipi kullanılmış kablosuz 2.4 GHz'lik RF alıcı verici haberleşme modülüdür. 2 adet modül ile yüksek hızda kablosuz haberleşme yapabilirsiniz. 250 metre mesafeye kadar yüksek hızda haberleşme yapabilir.
Özellikler:
  •      Nordic Nrf24l01 entegre
  •      Çalışma voltajı: 1.9V   3.6V
  •      Çalışma akımı: 10mA
  •      Çalışma frekansı: 2.4Ghz.
  •      Haberleşme hızı: 2Mbit/s   1Mbit/s   250Kbit/s
  •      Haberleşme mesafesi:  250m ( Açık alanda )
  •      Haberleşme protokolü:  SPI
  •      Çoklu alıcı haberleşme protokolü ( Aynı anda 6 alıcı fonksiyonu )
  •      IO portları çalışma voltajı:  3.3V/5V
  •      Pcb anteni sayesinde harici anten gerekmeden haberleşebilir.
  •      Verici sinyal gücü: +7 dB
  •      Alıcı Hassasiyeti: 90dB
  •      Pinler arası mesafe: 1.27mm ( 50 mil )
  •      Boyutlar:  12mm x 18mm
  •      Ağırlık: 0.55gr
Paket İçeriği :
  •       1 Adet NRF24L01 SMD Mini Modül
Doğrulama Kodu
NRF24L01 SMD Mini Modül
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: NRF24L01 SMD Modül
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 58,50TL
  • KDV Dahil : 70,20TL
Etiketler: Mini, Smd, NRF24L01, 2.4GHz, RF, Haberleşme Modülü, Kablosuz Haberleşme, Tranceiver, 2Mbit/s, SPI, 250 Metre, Fare, Klavye, Kablosuz Kulaklık, Uzaktan Kumanda