XD-60GA775 24V 30Rpm DC Motor
XD-60GA775 DC Motor 24V 30Rpm
35W 40Kg.cm Yüksek Tork Kuvvet Metal Dişli Redüktörlü Robot Cnc Makine Otomasyon Tekne Araba Elektrikli Bisiklet
     Redüktörlü DC 24V 30 rpm dc motor. Her 2 yöne dönebilir. Ürün üzerinde yüksek tork ve düşük hız oluşması için dişli redüktör kısmı vardır. 40kgcm gibi çok yüksek güçte torka sahiptir. DC 24V besleme ile 1 dakikada 30 tam tur döner. Kuvvet gerektiren mekanik haraket ihtiyacı olan uygulamalarda kullanılır. Düşük gürültü seviyesine sahiptir.
Özellikler:
  • Model: XD-60GA775
  • Voltaj: DC24V  ( DC 12V / 30V )
  • Akım: 3.8A
  • Tork: 40kg.cm
  • Hız: 30rpm ( DC 24V beslemede 1 dakikada milin dönme sayısı )
  • Güç: 35W
  • Dönme yönü: Sağ / Sol
  • Metal dişliler ve sağlam gövde
  • Uzun ömür
  • Çalışma sıcaklığı  -20C /  +85C
  • Malzeme: Metal
  • Renk: Gümüş
  • D tip 8mm Mil
  • Mil uzunluk: 20mm
  • 4mm montaj delikleri
  • 60mm x 60mm kare kolay montaj yüzeyi
  • Boyutlar: 60mm x 60mm x 103mm
  • Ağırlık:  700gr
Paket İçeriği:
  • 1 Adet XD-60GA775 24V 30Rpm DC Motor
Doğrulama Kodu
XD-60GA775 24V 30Rpm DC Motor
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: XD-60GA775 24V 30Rpm
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 2.115,00TL
  • KDV Dahil : 2.538,00TL
Etiketler: XD-60GA775, DC Motor, 24V, 30Rpm, 35W, 40Kg.cm, Yüksek Tork, Kuvvet, Metal Dişli, Redüktörlü, Robot, Cnc, Makine, Otomasyon, Tekne, Araba, Elektrikli Bisiklet