XL6006E1
XL6006E1 60V 5A  Anahtarlamalı Voltaj Yükseltici Sabt Akım LED Sürücü
     The XL6006 regulator is fixed frequency PWM Boost (step-up) LED constant current driver, capable of driving Series 1W/3W/5W LED units with excellent line and load regulation. The regulator is simple to usebecause it includes internal frequency compensation and a fixed-frequency oscillator so that it requires a minimum number of external components to work.
     The XL6006 could directly drive 16 Series 1W/3W LED units at VIN=24V .
Özellikleri:
  •     Entegre: XL6006E1 Led sürücü entegresi
  •     16 adet ledi direk olarak sürebilir.  1W/3W VIN=24V
  •     Giriş voltajı: DC 5V / 32V
  •     Çıkış voltajı: DC  60V
  •     Çıkış akımı: 5A Maksimum ( Yüksek akımlarda entegrenin soğutulması gerekir )
  •     Optimize edilmiş dahili güç mosfeti
  •     Verim: <94%
  •     Anahtarlama frekansı: 180KHz.
  •     Dahili frekans ayarlama fonksiyonu
  •     Yumuşak başlatma fonksiyonu
  •     Kısa devre koruma
  •     Sıcaklık koruma fonksiyonu
  •     Akım limit fonksiyonu
  •     Çalışma sıcaklığı: -40C  /  +85C
  •     Paket:  TO263-5L
  •     Boyutlar: 8,5mm x 9,5mm
  •     Ağırlık: 1.5gr
Paket İçeriği :
  •     1 Adet XL6006E1 Entegre
Doğrulama Kodu
XL6006E1
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: XL6006E1
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 29,25TL
  • KDV Dahil : 35,10TL
Etiketler: XL6006E1, 60V, 5A, Anahtarlamalı, Voltaj, Yükseltici, Sabt Akım, LED Sürücü, 180KHz, Boost, Step-up, Dc Dc, Çevirici, Regülatör, Güç Kaynağı, Adaptör, Led, Arka Işık, Lcd, Tft, Araba, Otomotiv