XL6006E1 60V 5A Anahtarlamalı Voltaj Yükseltici Sabt Akım LED Sürücü
The XL6006 regulator is fixed frequency PWM Boost (step-up) LED constant current driver, capable of driving Series 1W/3W/5W LED units with excellent line and load regulation. The regulator is simple to usebecause it includes internal frequency compensation and a fixed-frequency oscillator so that it requires a minimum number of external components to work.
The XL6006 could directly drive 16 Series 1W/3W LED units at VIN=24V .
Özellikleri:
- Entegre: XL6006E1 Led sürücü entegresi
- 16 adet ledi direk olarak sürebilir. 1W/3W VIN=24V
- Giriş voltajı: DC 5V / 32V
- Çıkış voltajı: DC 60V
- Çıkış akımı: 5A Maksimum ( Yüksek akımlarda entegrenin soğutulması gerekir )
- Optimize edilmiş dahili güç mosfeti
- Verim: <94%
- Anahtarlama frekansı: 180KHz.
- Dahili frekans ayarlama fonksiyonu
- Yumuşak başlatma fonksiyonu
- Kısa devre koruma
- Sıcaklık koruma fonksiyonu
- Akım limit fonksiyonu
- Çalışma sıcaklığı: -40C / +85C
- Paket: TO263-5L
- Boyutlar: 8,5mm x 9,5mm