Stok Yok 17HS6401S-PG5.18-1 Redüktörlü Step Motor
17HS6401S-PG5.18-1 Redüktörlü Nema 17 Step Motor 70N.cm
D Tip Mil 2 Faz 1.7A 1.8 Derece 200 Adım 3D Yazıcı Printer CNC Robotik Lazer Kazıma Plazma Otomasyon Tekstil
     Nema17 460mm 2 faz redüktörlü step motordur. 4 Tel  ile ürün bağlantısı yapılır. 3D yazıcı, cnc, otomasyon, robotik ve benzeri sistemlerde kullanılır. 1.8 derece 200 adım açısı bulunmaktadır. Hassas mesafe katedilmesi gereken uygulamalar için çok uygundur.
Özellikler:
  •    2 Faz
  •    Çalışma voltajı: 3V
  •    Akım: 1.7A Maksimum
  •    Tork:  70N.cm
  •    Direnç:  1.5 Ohm
  •    Adım açısı: 1,8 Derece
  •    Adım sayısı: 200
  •    Kablo: 4 Tel
  •    Faz endüktans: 2.8mH
  •    D tip mil
  •    Mil çapı:  8mm
  •    Dişli bölüm çapı:  36mm
  •    Mil uzunluğu: 20mm
  •    Boyutlar: 42mm x 42mm x 60mm
  •    Ağırlık:   600gr
Kablo açıklaması:
  •     Siyah: A+
  •     Yeşil: A-
  •     Kırmızı: B+
  •     Mavi: B-
Paket içeriği :
  •     1 Adet 17HS6401S-PG5.18-1 Nema17 Step Motor
  •     1 Adet bağlantı kablosu 1 metre
Doğrulama Kodu
17HS6401S-PG5.18-1 Redüktörlü Step Motor
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: 17HS6401S-PG5.18-1
  • Stok Durumu: Stok Yok
  • Fiyat : 2.610,00TL
  • KDV Dahil : 3.132,00TL
Etiketler: 17HS6401S-PG5.18-1, Redüktörlü, Nema 17, Step Motor, 70N.cm, D Tip Mil, 2 Faz, 1.7A, 1.8 Derece, 200 Adım, 3D Yazıcı, Printer, CNC, Robotik, Lazer Kazıma, Plazma, Otomasyon