500V 100A Volt Ampermetre AD16-22VAMS
AC 20-500V 100A Kare Dijital Voltmetre Ampermetre
220V Kırmızı Panel Montaj Led Gösterge Ekran Elektrik Voltaj Akım İzleme Ölçer
Özellikler:
  •     Voltaj aralığı: AC  20V / 500V
  •     Akım ölçüm aralığı : AC 0 / 100A
  •     Hassasiyeti : %2
  •     Gösterim hassasiyeti : %1 ( ± 1 hane)
  •     Kırmızı kare ön gösterge
  •     Silindirik devre kutusu
  •     2 adet 3 hane 0,28” 7 segment ekran
  •     Çalışma sıcaklığı:  0C / 70C
  •     Montaj deliği: 22mm
  •     Boyutlar:   31mm x 31mm x 51mm
  •     Ağırlık: 50gr
Paket İçeriği :
  •   1 Adet 0-100V 10A Voltmetre Ampermetre
  •   1 Adet Akım sensörü
Doğrulama Kodu
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: 500V 100A Volt Ampermetre AD16-22VAMS
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 234,00TL
  • KDV Dahil : 280,80TL
Etiketler: AC, 20-500V, 100A, Kare, Dijital, Voltmetre, Ampermetre, 220V, Kırmızı, Panel Montaj, Led, Gösterge, Ekran, Elektrik, Voltaj, Akım, İzleme, Ölçer