ESP32-1732S019 1.9inchTft Lcd Modül
ESP32-1732S019, entegre 1.9inch lcd ekran ve ESP32-S3 tabanlı güçlü mikrodenetleyici içeren çok yönlü bir kontrol modülüdür. Çift çekirdekli işlemcisi ile wifi ve bluetooth bağlantılarını destekler, hızı 240MHz’ye kadar çıkabilir. 8M PSRAM ve 16M flash bellek ile kablosuz kontrol, algılama, izleme, ölçüm ve IoT uygulamaları için uygundur. Arduino IDE, ESP IDE, Micropython, Scratch ve Mixly gibi platformlarla programlanabilir.
Ürün 170×320 piksel çözünürlüklü 1.9 inch lcd ekranı sürer ve ekranda ışık seviyesini ayarlayabilirsiniz. Io portları ile çeşitli cihazları kontrol edebilir, çeşitli sensörlerden veri alabilirsiniz. 2W ses çıkışı ile sesli uyarı veya bildirim sağlayabilirsiniz.
Özellikler:
- Entegre: ESP32-S3-WROOM-1
- Çalışma voltajı: Type C Usb Dc 5V
- Çalışma akımı: 200mA
- Lcd boyutu: 1.9inch
- Ekran çözülürlüğü: 170x320 piksel
- PSRAM: 8M
- Flash: 16M
- SRAM: 520 KB
- Wi-Fi: 802.11b/g/n/e/i
- Bluetooth: Bluetooth 4.2BR/EDR and BLE standard
- Demo program yüklüdür
- Işık algılama için ön yüzde ldr sensör
- Usb haberleşme: CH340 seri dönüştürücü ile usb
- Arka yüzeyde rgb led
- Arayüzler: uart, spi, i2c, pwm, adc, dac
- Micro Sd hafıza kart soketi 4gb maks.
- Ses çıkışı: 2W hoparlör çıkışı
- Gpio / IO port: çevre birimler kontrolü
- I2c sensör bağlantı sensörü
- Boot butonu
- Reset butonu
- Esp Ide, Micropython, Arduino, Scratch ve mixly programlama desteği
- Çalışma sıcaklığı: -20C / 70C
- 4 Adet montaj deliği
- Boyutlar: 50mm x 86mm
- Ağırlık: 40gr
Usb driver: Google üzerinden CH341SER.EXE dosyası indirilip kurulum yapılmalıdır.
wch-ic.com/products/CH340.html
Yazılım desteği: http://pan.jczn1688.com/directlink/1/ESP32%20module/1.9inch_ESP32-1732S019.zip
Uygulama alanları:
- Ev otomasyon kontrol paneli
- IoT sensör izleme ve kontrol
- Makine görüntü ve durum ekranı
- Wifi/Bluetooth tabanlı veri arayüzü
- Sesli uyarı ve kontrol sistemleri
Paket içeriği:
- 1 Adet ESP32-1732S019 1.9inch ESP32-S3 TFT Modül
- 1 Adet 4 pin kablo