12V 620Rpm JGA25-370 Redüktörlü DC Motor
Metal Dişli Yüksek Tork Kuvvet 25mm Robot Oyuncak RC Araba Medikal Otomasyon
     Redüktörlü 620rpm 12V dc motor. Her 2 yöne dönebilir. Ürün üzerinde yüksek tork ve düşük hız oluşması için dişli redüktör kısmı vardır. DC12V besleme ile 1 dakikada 620 tam tur döner. Kuvvet gerektiren mekanik haraket ihtiyacı olan uygulamalarda kullanılır. Düşük gürültü seviyesine sahiptir.
Özellikler:
  • Model: JGA25-370
  • Voltaj: DC 12V  ( DC 6V / 18V )
  • Metal dişli
  • Akım: 150mA
  • Hız: 620Rpm ( 1 dakikada 620 tur Yük altında dönüş yavaşlar )
  • Tork: 0.22kg.cm
  • Rotasyon: Sağ / Sol
  • Malzeme: Metal
  • Renk: Gümüş
  • D Tip Mil
  • Mil uzunluk: 12.5mm
  • Mil çapı: 4mm
  • Uzunluk: 60mm ( 30mm Motor + 17mm Redüktör + 12.5mm )
  • Motor çapı: 25mm
  • Ağırlık: 85gr
Paket içeriği:
  • 1 Adet 12V 620Rpm JGA25-370 Redüktörlü DC Motor
Doğrulama Kodu
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: JGA25-370 600Rpm 12V
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 270,00TL
  • KDV Dahil : 324,00TL
Etiketler: 12V, 620Rpm, JGA25-370, Redüktörlü, DC Motor, Metal Dişli, Yüksek Tork, Kuvvet, 25mm, Robot, Oyuncak, RC, Araba, Medikal, Otomasyon