12V 100Rpm JGA25-370 Redüktörlü DC Motor
Metal Dişli Yüksek Tork Kuvvet 25mm Robot Oyuncak RC Araba Medikal Otomasyon
Redüktörlü 100rpm 12V dc motor. Her 2 yöne dönebilir. Ürün üzerinde yüksek tork ve düşük hız oluşması için dişli redüktör kısmı vardır. DC 12V besleme ile 1 dakikada 100 tam tur döner. Kuvvet gerektiren mekanik haraket ihtiyacı olan uygulamalarda kullanılır. Düşük gürültü seviyesine sahiptir.
Özellikler:
- Model: JGA25-370
- Voltaj: DC12V ( DC 6V / 18V )
- Metal dişli
- Akım 150mA
- Hız: 100Rpm ( 1 dakikada 100 tur. Yük altında dönüş yavaşlar )
- Tork: 1,5kg.cm
- Rotasyon: Sağ / Sol
- Malzeme: Metal
- Renk: Gümüş
- D Tip Mil
- Mil uzunluk: 12mm
- Mil Çap: 4mm
- Uzunluk: 68mm ( 31mm Motor + 25mm Redüktör + 12mm Mil )
- Çap: 25mm
- Ağırlık: 90gr
Paket içeriği:
- 1 Adet 12V 100Rpm JGA25-370 Redüktörlü DC Motor