12V 100Rpm JGA25-370 Redüktörlü DC Motor
Metal Dişli Yüksek Tork Kuvvet 25mm Robot Oyuncak RC Araba Medikal Otomasyon
     Redüktörlü 100rpm 12V dc motor. Her 2 yöne dönebilir. Ürün üzerinde yüksek tork ve düşük hız oluşması için dişli redüktör kısmı vardır. DC 12V besleme ile 1 dakikada 100 tam tur döner. Kuvvet gerektiren mekanik haraket ihtiyacı olan uygulamalarda kullanılır. Düşük gürültü seviyesine sahiptir.
Özellikler:
  • Model: JGA25-370
  • Voltaj: DC12V  ( DC 6V / 18V )
  • Metal dişli
  • Akım 150mA
  • Hız: 100Rpm ( 1 dakikada 100 tur. Yük altında dönüş yavaşlar )
  • Tork: 1,5kg.cm
  • Rotasyon: Sağ / Sol
  • Malzeme: Metal
  • Renk: Gümüş
  • D Tip Mil
  • Mil uzunluk: 12mm
  • Mil Çap: 4mm
  • Uzunluk: 68mm ( 31mm Motor + 25mm Redüktör + 12mm Mil )
  • Çap: 25mm
  • Ağırlık: 90gr
Paket içeriği:
  • 1 Adet 12V 100Rpm JGA25-370 Redüktörlü DC Motor
Doğrulama Kodu
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: JGA25-370 100Rpm 12V
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 270,00TL
  • KDV Dahil : 324,00TL
Etiketler: 12V, 100Rpm, JGA25-370, Redüktörlü, DC Motor, Metal Dişli, Yüksek Tork, Kuvvet, 25mm, Robot, Oyuncak, RC Araba, Medikal, Otomasyon