LJ18A3-8-Z/BY Endüktif Mesafe Sensörü PNP NO
8mm Metal Algılayıcı Temassız Proximity 3 Telli DC 6V-36V Otomasyon Endüstriyel Kontrol
8mm mesafeden temassız olarak metal cisimleri algılamak için kullanılabilecek endüstriyel tipte sensördür. DC 6-36V gerilim ile çalışır. Metal yüzey yakınına geldiğinde çıkış sinyal ucundan değişim takip edilebilmektedir.
Özellikler:
- LJ18A3-8-Z/BY
- Tip: Endüktif sensör
- Algılanan obje: Metal
- Çıkış: PNP NO (Normally Open)
- Sensör çapı: 18mm
- Algılama mesafesi: 8mm
- Çalışma voltajı: DC 6-36V
- Çalışma akımı: 300mA
- Çalışma sıcaklığı: -25C / +60C
- Boyutlar: 65mm x 28mm