Stok Yok LJC18A3-H-Z/BY Kapasitif Sensör Pnp No
LJC18A3-H-Z/BY Kapasitif Sensör Pnp No
1-10mm Cisim Yakınlık Algılayıcı Anahtar DC 6-36V 300mA Otomasyon Endüstriyel Kontrol Hız Konum Sayıcı Makine Plastik Su Yağ
     1/10mm mesafeden temassız olarak kapasitif cisim algılayıcı sensördür. DC 6V/36V gerilim ile çalışır. Kapasitif tip yakınlık anahtarı olduğu için algıladığı nesne yalnızca iletkenlerle sınırlı değildir; plastik, su, cam, yağ gibi sıvı ve hatta toz halindeki maddeleri de algılayabilir. Makine, kağıt üretimi ve hafif sanayi gibi alanlarda durak sınırlama, konum belirleme, sayım, hız testi vb. amaçlarla yaygın olarak kullanılmaktadır.
    Hassasiyetin ayarlanabildiği bir pot arka kısmında bulunur. Saatin tersi yönünde çevirmek algılama mesafesini artırır. 10mm üstüne çıkılmamalıdır. Farklı cisimler farklı kapasitif etki gösterebilir. Düşük kapasitif etkiye sahip cisimlerde daha yakından algılama yapabilir. Algılama olduğunda arkadaki led yanmaktadır.
Özellikler:
  • Tip:  Kapasitif sensör
  • Çalışma voltajı:  DC 6V / 36V
  • Çalışma akımı:  300mA
  • Çıkış: Pnp No (Normalde açık)
  • Sensör çapı: 18mm
  • Algılama mesafesi:  1mm /10mm
  • Hassasiyet ayar potu bulunur.
  • Algılama gösterge ledi bulunur.
  • Malzeme:  Plastik / Metal
  • Kablo: 3 Telli (Siyah, Kahve, Mavi)
  • Çalışma sıcaklığı:  -25C  /  60C
  • Boyutlar: 18mm x 68mm
  • Kablo uzunluğu:   100cm
  • Ağırlık:  75gr
Kablo Bağlantıları:
  •    Kahverengi: Besleme +
  •    Mavi: GND Toprak  -
  •    Siyah: Data Çıkışı
Paket içeriği:
  •  1 Adet LJC18A3-H-Z/BY Kapasitif Sensör Pnp No
Doğrulama Kodu
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: LJC18A3-H-Z/BY Kapasitif Sensör Pnp No
  • Stok Durumu: Stok Yok
  • Fiyat : 171,00TL
  • KDV Dahil : 205,20TL
Etiketler: LJC18A3-H-Z/BY, Kapasitif, Sensör, Pnp, No, 1-10mm, Proximity, Yakınlık, Algılayıcı, Anahtar, DC 6-36V, 300mA, Otomasyon, Endüstriyel Kontrol, Hız, Konum, Sayıcı, Makine, Plastik, Su, Yağ