NRF24L01+PA+LNA 2.4GHz RF Modül
NRF24L01+PA+LNA RF Alıcı Verici Modül
1000 metre 2.4GHz Kablosuz Haberleşme Transceiver
Ürün Özellikleri:
  •         Frekans: 2.4 GHz ~ 2.5 GHz
  •         Çalışma Voltajı: 3V ~ 3.6V
  •         Çıkış gücü: Maksimum: 20dBm
  •         Data Hızı: 250 kbps, 1 Mbps, 2 Mbps
  •         Maksimum 6 kanal haberleşme desteği
  •         Max Akım: 115mA
  •         Power down:400nA
  •         Bekleme modunda: 32uA
  •         Multi Frekans: 125 Frekans
  •         6 kanalın veri alımına kadar desteklemektedir.
  •         SMA anten
  •         8 pin  dip 2.54mm bağlantı soketi
  •         Anten: 108mm ( 180 derece durumunda )
  •         Boyutlar: 41mm x 15xx
Paket içeriği:
  •     1 x NRF24L01+PA+LNA
  •     1 x SMA Anten
Doğrulama Kodu
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: NRF24L01 PA LNA Modül
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 157,50TL
  • KDV Dahil : 189,00TL
Etiketler: NRF24L01+PA+LNA, RF, Alıcı, Verici, Modül, 1000 metre, 2.4GHz, Kablosuz, Haberleşme, Transceiver