Mini SMD NRF24L01 2.4GHz RF Haberleşme Modülü
Kablosuz Haberleşme Tranceiver 2Mbit/s SPI 250 Metre Fare Klavye Kablosuz Kulaklık Uzaktan Kumanda
NRF24L01 çipi kullanılmış kablosuz 2.4 GHz'lik RF alıcı verici haberleşme modülüdür. 2 adet modül ile yüksek hızda kablosuz haberleşme yapabilirsiniz. 250 metre mesafeye kadar yüksek hızda haberleşme yapabilir.
Özellikler:
- Nordic Nrf24l01 entegre
- Çalışma voltajı: 1.9V 3.6V
- Çalışma akımı: 10mA
- Çalışma frekansı: 2.4Ghz.
- Haberleşme hızı: 2Mbit/s 1Mbit/s 250Kbit/s
- Haberleşme mesafesi: 250m ( Açık alanda )
- Haberleşme protokolü: SPI
- Çoklu alıcı haberleşme protokolü ( Aynı anda 6 alıcı fonksiyonu )
- IO portları çalışma voltajı: 3.3V/5V
- Pcb anteni sayesinde harici anten gerekmeden haberleşebilir.
- Verici sinyal gücü: +7 dB
- Alıcı Hassasiyeti: 90dB
- Pinler arası mesafe: 1.27mm ( 50 mil )
- Boyutlar: 12mm x 18mm