Kuvvet Sensörü RP-C18.3-LT
Kuvvet Sensörü RP-C18.3-LT
20gr/6kg 18mm Çap Yuvarlak Buton Resistif İnce Esnek Film Basınç Algılayıcı Analog Çıkış Pressure Force
  • Esnek kıvrılabilir ince film sensör.
  • Düşük güç harcaması
  • Yüksek stabilite ve kararlılık
  • Yüksek hassasiyet zayıf ve statik kuvvetleri basınçları algılama.
  • Kuvvet değişimi analog olarak bir adc üzerinden okunabilir.
  • Kolay kullanım.
  • Uzun kullanım ömrü.
  • Geniş uygulama alanı
Özellikler:
  •     Model: RP-C18.3-LT
  •     İnce film yapı
  •     Kalınlık: 0,4mm
  •     Çıkış sinyali: Analog
  •     Tetikleme kuvveti: 20gr
  •     Kuvvet basınç ölçüm aralığı: 20gr - 6kg
  •     Çalışma ömrü: 1 Milyon
  •     Tepki süresi: <10ms
  •     Aktivasyon zamanı: <0.01s
  •     Çalışma sıcaklığı: -40C  /  +65C
  •     Emi oluşturmaz
  •     Esd oluşturmaz
  •     Çap: 18.3mm
  •     Uzunluk: 56mm
Paket içeriği:
  •     1 Adet Kuvvet Sensörü RP-C18.3-LT
Doğrulama Kodu
Kuvvet Sensörü RP-C18.3-LT
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: Kuvvet Sensörü RP-C18.3-LT
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 279,00TL
  • KDV Dahil : 334,80TL
Etiketler: Kuvvet Sensörü, RP-C18.3-LT, 20gr, 6kg, 18mm Çap, Yuvarlak Buton, Resistif, İnce, Esnek Film, Basınç Algılayıcı, Analog Çıkış, Pressure Force