W25Q64JVSIQ Winbond 64M-bit Seri Flash
Winbond W25Q64JVSIQ 64M-bit Seri Flash 3.3V SPI
Hafıza Entegresi 32768 Sayfa Uniform 4KB Sektör SOP8 Geniş 208mil Paket Quad I/O 64-Bit Unique ID
Ürün paketi 208mil geniş tiptedir
Series:     W25Q64JV
Memory Size:     64Mbit
Supply Voltage - Min:     2.7 V
Supply Voltage - Max:     3.6 V
Interface Type:     SPI
Maximum Clock Frequency:     133 MHz
Organisation:     8 M x 8
Data Bus Width:     8 bit
Timing Type:     Synchronous
Minimum Operating Temperature:     -40C
Maximum Operating Temperature:     +85C
Brand:     Winbond
Moisture Sensitive:     Yes
Product Type:     NOR Flash
Subcategory:     Memory & Data Storage
Supply Current - Max:     25 mA
Memory Format     FLASH
Technology
FLASH - NOR
Memory Size
64Mb (8M x 8)
Memory Interface
SPI - Quad I/O, QPI, DTR
Clock Frequency
133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page
3ms
Voltage - Supply
2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature
-40C / 85C (TA)
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Supplier Device Package
8-SOIC
Base Product Number
W25Q64
Paket İçeriği:
  • 1 Adet Winbond W25Q64JVSIQ 64M-bit Seri Flash
Doğrulama Kodu
  • Marka: WINBOND
  • Ürün Kodu: W25Q64JVSIQ
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 54,00TL
  • KDV Dahil : 64,80TL
Etiketler: Winbond, W25Q64JVSIQ, 3.3V, SPI, 64M-bit, Seri, Flash, Hafıza Entegresi, 32768 Sayfa, Uniform, 4KB Sektör, SOP8, Geniş 208mil Paket, Quad, I/O, 64-Bit Unique ID