E18-D80NK Kızılötesi Mesafe Sensör MZ80
Anahtarlama yük kapasitesi maksimum 100mA dir. Yüksek akım çeken bir uygulamada kullanırsanız sensör bozulur.
      80cm menzilli kızılötesi sensör. Birçok robot projesine uygun dijital çıkışlı, yüksek kaliteli, endüstriyel kızılötesi sensördür. M18 uyumlu gövde yapısı vardır. Önüne engel geldiğinde çıkış 5V olur. Çıkış ucu 5V ile pull up yaparak kullanınız.
Özellikler:
  •     80cm Menzilli Kızılötesi Sensör
  •     Çıkış tipi: NPN NC
  •     Çalışma voltajı: DC 5V
  •     Yük akımı:  Maksimum 100mA ( Yüksek akım çekerseniz sensör bozulur.)
  •     Algılama mesafesi  3cm / 80cm
  •     Arkasındaki trimpot ile mesafe ayarlanabilir.
  •     Arka tarafında çıkış durum gösterge ledi.
  •     Dijital çıkışlı, yüksek kaliteli endüstriyel sensördür.
  •     Tepki süresi: 2 ms
  •     Montajlama aparatıyla rahatça montajlanabilir.
  •     Malzeme: Plastik / Metal
  •     Renk:  Sarı / Siyah
  •     Çalışma sıcaklığı:  -25C / +60C
  •     Montaj deliği: 18mm
  •     Sensör boyutları:   17.5mm x 50mm
  •     Kablo boyu: 50cm
  •     Ağırlık:  25gr
Kablo Bağlantıları:
  •    Kahverengi: +5V