57HS8230 Nema 23 Step Motor 2.2Nm
3.6V 3A 6mm Mil 2 Faz 1.8 Derece 200 Adıım 3D Yazıcı Printer CNC Robotik Lazer Kazıma Plazma Otomasyon Tekstil
Özellikler:
- 2 Faz
- Voltaj: 3.6V
- Akımı: 3A
- Tork: 2.2Nm
- Adım açısı: 1.8 Derece
- Adım sayısı: 200
- Faz direnci: 1.2ohm
- İndüktans: 4mH
- 4lü bağlantı kablosu
- Kablo boyu: 50cm
- Mil çapı: 6mm
- Mil uzunluğu: 19mm
- Boyutlar: 57mm x 57mm x 82mm
- Ağırlık: 1130gr
Paket İçeriği :
- 1 Adet 57HS8230 Nema 23 Step Motor 6mm Mil