ESP32-2432S028R 2.8 TFT Modül
ESP32-2432S028R 2.8 inch Rezistif Dokunmatik Tft Lcd Modül
     Bu lcd kartı ESP32-WROOM-32 modülü tarafından kontrol edilmektedir. Çift çekirdekli wifi bluetooth destekli işlemcidir. Hızı 240MHz'ye ulaşabilir ve 520KB SRAM, 448KB ROM'a sahiptir. Flash boyutu 4MB'dır. Wifi üzerinden kontrol,algılama, izleme, loglama vb işlemlerinin yapılmasında kullanılabilir. Aynı zamanda bulunduğu noktada görsel ve sesli takip yapabilmenizi sağlar. Bu modül, Arduino IDE, ESP IDE, Micropython, Scratch ve Mixly yazılımları ile programlanabilmektedir.
     240x320 piksel 2.8 inch kapasitif dokunmatikli lcdyi sürer. Lcd ışığını ayarlayabilirsiniz. Kart üzerindeki diğer devreleri kontrol eder. Ön yüzeyde ışık algılayıcı ldr sensör bulunmaktadır.1 Adet rgb led arka yüzeyinde bulunmaktadır. Usb, uart, Io, I2c haberleşme destekleri bulunmaktadır. Sd kart ile hafıza artırılabilir. Çeşitli sıcaklık sensörleri okunabilir. IO portu ile çeşitli cihazları kontrol edebilir. 2w gücünde ses çıkışı yapabilir.
Özellikler:
  • Entegre: ESP32-WROOM-32
  • Çalışma voltajı Usb Dc 5V
  • Çalışma akımı: 200mA
  • Lcd boyutu: 2.8inch
  • Ekran çözülürlüğü: 240x320 piksel
  • Açı:60 Dereceden az
  • Rezistif dokunmatik.
  • Demo program yüklüdür
  • Işık algılama için ön yüzde ldr sensör
  • Usb ( ch340 ) haberleşme desteği
  • Arka yüzeyde rgb led
  • Uart haberleşme desteği
  • Micro Sd hafıza kart soketi
  • 2W ses çıkışı 2 pin
  • IO soketi
  • IIC Sensör bağlantı sensörü
  • 4 Adet montaj deliği
  • Boyutlar: 50mm x 86mm
  • Ağırlık:  40gr
Usb driver: Google üzerinden CH341SER.EXE dosyası indirilip kurulum yapılmalıdır.
wch-ic.com/products/CH340.html
Yazılım desteği:    pan.jczn1688.com/1/ESP32%20module
Paket İçeriği:
  •     1 Adet ESP32-2432S028R 2.8 TFT Modül
  •     1 Adet USB kablo
  •     1 Adet Touchpen
  •     1 Adet 4 pin kablo
Doğrulama Kodu
ESP32-2432S028R 2.8 TFT Modül
  • Marka: OEM
  • Ürün Kodu: ESP32-2432S028R 2.8 TFT Modül
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Fiyat : 1.125,00TL
  • KDV Dahil : 1.350,00TL
Etiketler: ESP32-2432S028R, 2.8 inch, Rezistif Dokunmatik, Tft, Lcd Modül, 240x320 Pixel, Rgb Led, Ldr, Usb, Uart, IO, Sensör, Sıcaklık, Speaker, Sd Kart, Akıllı Ekran, Ev, Otomasyon, Makine, Kontrol, Iot